Mezinárodní stěhování

Společnost KOHLMAN & HAŠEK A.S. má zkušenosti se stěhováním již více než 15 let.  Zajišťujeme stěhování bytů, domů, firem a skladů  mezi Českou republikou ,Velkou Británií, a Španělskem.

 

Před zahájením každého stěhování se k Vám dostaví náš pracovník, který provede zaměření zásilky a domluví s Vámi způsob balení.

 

Dle charakteru zboží a požadovaného druhu přepravy Vaši zásilku zabalíme do kartonových krabic, dřevěných beden, nebo ji umístíme na palety. Pro ochranu zboží před poškozením používáme papírovou vatu, ochranné folie nebo polyuretanovou pěnu, která je vhodná pro křehké předměty vyšší hodnoty.

 

Do Velké Británie i Španělska, Vám kromě kompletního stěhovacího servisu můžeme nabídnout i levnější variantu, kterou je jen doprava Vaší stěhované zásilky. Přepravíme ji v (samostatném) nákladním voze, dodávce či naší sběrnou službou. Balení, nakládka a vykládka je v tomto případě plně ve Vaší režii.

Sběrná služba - Anglie

 
Provozujeme sběrnou službu (SBS) mezi Českou republikou a Velkou Británií. Přepravujeme zásilky od 500 kg do 24 tun.

Novinky

nové tahače na trasy ČR-GB-ČR

21.06.2018 17:02
začátkem roku jsme převzali tři nové tahače v provedení low deck, které jsou nasazeny na trasy ČR-GB-ČR  

vůz s pravostranným řízením na českých spz ?? ANO...:-)

21.06.2018 11:31
Podle nařízení Evropského parlamentu, je nově v členských zemích EU možné legálně přihlásit novější vozidlo /ne všechny typy vozidel /s pravostranným řízením. Pro naše zákazníky tuto službu vyřizujeme včetně vyjímky pro volant na pravé straně

další nástrahy při koupi vozu v GB

21.06.2018 11:15
...v poslední době jsme se opakovaně setkali se žádostí našich zákazníků o dovoz vozu či rypadla, které "výhodně" zakoupili v GB. Již z přiložených fotek bylo zřejmé, že se jedná o podvod. Vůz byl nafocen na ulici jak z venku, tak i zevnitř, avšak interier vozu byl focen pouze přes sklo zvenčí ......